Kontaky-modul

Sektor veřejný 

obec Skorkov (zájmová skupina 1)
obec Káraný (zájmová skupina 1)
městys Nehvizdy (zájmová skupina 1)
městys Lázně Toušeň (zájmová skupina 1)
město Čelákovice (zájmová skupina 1)
obec Podolanka (zájmová skupina 1)
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (zájmová skupina 1)
obec Křenek (zájmová skupina 1)
obec Záryby (zájmová skupina 4)
obec Jenštejn (zájmová skupina 4)
obec Přerov nad Labem (zájmová skupina 1)
obec Polerady (zájmová skupina 1)
obec Borek (zájmová skupina 3)
obec Svémyslice (zájmová skupina 1)
Základní škola a mateřská škola Nehvizdy (zájmová skupina 4)
Základní škola Záryby, příspěvková organizace (zájmová skupina 4)

 

Podnikatelé


Lukáš Adámek (zájmová skupina 3)
Jan Králík (zájmová skupina 2)
Daniel Štěch (zájmová skupina 2)
Pavel Štěch (zájmová skupina 2)
Tomáš Adamec (zájmová skupina 2)
Lenka Tomsová (zájmová skupina 6)
Irena Dolejšová (zájmová skupina 5)
Jiří Glatt (zájmová skupina 1)

 

 

Právnické osoby

Matice Staroboleslavská (zájmová skupina 1)
Divadelní spolek Lázně Toušeň (zájmová skupina 3)
Tělocvičná jednota Sokol Lázně Toušeň (zájmová skupina 3)
Rodinné centrum ROUTA, z.s. (zájmová skupina 5)
Sdružení hasičů Čech Moravy a Slezska Sbor dobrovolných hasičů Káraný (zájmová skupina 3)
Tělovýchovná jednota Jizera Káraný (zájmová skupina 3)
Junák – český skaut, středisko Čelákovice, z.s. (zájmová skupina 3)
Jachtklub Toušeň, z.s. (zájmová skupina 3)
Respondeo, z. s. (zájmová skupina 5)
Tichý a spol.,s r.o. (zájmová skupina 2)
Tělocvičná jednota Sokol Nehvizdy(zájmová skupina 3)
Okrašlovací spolek čelákovický (zájmová skupina 6)
Brandýský Matýsek z.s. (zájmová skupina 4)
Rodinný klub Klíček z.s. (zájmová skupina 4)
Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem (zájmová skupina 3)
Římskokatolická farnost Stará Boleslav (zájmová skupina 3)
LTC Houštka, z.s. (zájmová skupina 3)
Janák & syn s.r.o. (zájmová skupina 2)
Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o. (zájmová skupina 4)
Naše dvojměstí z.s. (zájmová skupina 2)
Římskokatolická farnost Čelákovice (zájmová skupina 5)
ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o. (zájmová skupina 4)
TV PORT, s. r. o. (zájmová skupina 2)
SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH,MORAVY A SLEZSKA - Sbor dobrovolných hasičů Brandýs nad Labem (zájmová skupina 3)
EKOLANDIA, školní catering, základní škola a mateřská škola s.r.o.

 

Fyzické osoby
Radek Krejčí (zájmová skupina 6)
Miroslav Iglo (zájmová skupina 5)
Marek Skalický (zájmová skupina 6)
Veronika Kubrichtová (zájmová skupina 2)
Zdeňka Tichá (zájmová skupina 4)
Josef Štveráček (zájmová skupina 2)
Jana Ivanišová
Lenka Grygarová

 

Zájmové skupiny - číslo a oblast

1 Rozvoj, řízení a spolupráce obcí, bydlení, výstavba, urbanismus, infrastruktura vč. dopravy, veřejná prostranství, památky
2 Podnikání – průmysl, služby, obchod, cestovní ruch, zaměstnanost, výzkum, vývoj, inovace, zemědělství
3 Volnočasové aktivity, společenský život, kultura, sport, turistika
4 Školství, vzdělávání
5 Sociální péče a zdravotnictví (vč. lázeňství), prevence, rodina
6 Životní prostředí, krajina, zeleň, voda

Náš Facebook

Hledat

Free business joomla templates