Kontaky-modul

veřejný sektor
obec Borek (zájmová skupina 3)
město Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (zájmová skupina 1)
město Čelákovice (zájmová skupina 1)
Gymnázium J.A. Komenského Čelákovice (zájmová skupina 4)
Gymnázia J. S, Machara, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav (zájmová skupina 4)
obec Jenštejn (zájmová skupina 4)
obec Káraný (zájmová skupina 1)
Knihovna Eduarda Petišky (zájmová skupina 3)
obec Křenek (zájmová skupina 1)
městys Lázně Toušeň (zájmová skupina 1)
městys Nehvizdy (zájmová skupina 1)
obec Podolanka (zájmová skupina 1)
obec Polerady (zájmová skupina 1)
obec Přerov nad Labem (zájmová skupina 1)
obec Skorkov (zájmová skupina 1)
obec Sojovice (zájmová skupina 1)
obec Svémyslice (zájmová skupina 1)
Základní škola a mateřská škola Nehvizdy (zájmová skupina 4)
Základní škola Záryby, příspěvková organizace (zájmová skupina 4)
městys Zápy (zájmová skupina 6)
obec Záryby (zájmová skupina 4)
obec Zeleneč (zájmová skupina 1)
      
podnikatelé
Tomáš Adamec (zájmová skupina 2)
Lukáš Adámek (zájmová skupina 3)
Irena Dolejšová (zájmová skupina 5)
Jiří Glatt (zájmová skupina 1)
Jan Králík (zájmová skupina 2)
Daniel Štěch (zájmová skupina 2)
Pavel Štěch (zájmová skupina 2)
Lenka Tomsová (zájmová skupina 6)
    
právnické osoby
Brandýský Matýsek z.s. (zájmová skupina 4)
Český servis oken a dveří s.r.o.(zájmová skupina 2)
Divadelní spolek Lázně Toušeň (zájmová skupina 3)
EKOLANDIA, školní catering, mateřská škola s.r.o. (zájmová skupina 4)
Hospic Tempus, z.s. (zájmová skupina 5)
Jachtklub Toušeň, z.s. (zájmová skupina 3)
Janák & syn s.r.o. (zájmová skupina 2)
Junák – český skaut, středisko Čelákovice, z.s. (zájmová skupina 3)
LTC Houštka, z.s. (zájmová skupina 3)
Matice Staroboleslavská (zájmová skupina 1)
Naše dvojměstí z.s. (zájmová skupina 2)
Okrašlovací spolek čelákovický (zájmová skupina 6)
Rodinné centrum ROUTA, z.s. (zájmová skupina 5)
Rodinný klub Klíček z.s. (zájmová skupina 4)
Římskokatolická farnost Čelákovice (zájmová skupina 5)
Římskokatolická farnost Stará Boleslav (zájmová skupina 3)
Sdružení hasičů Čech Moravy a Slezska Sbor dobrovolných hasičů Káraný (zájmová skupina 3)
SH ČMS – Sbor dobrovolných hasičů Brandýs nad Labem (zájmová skupina 3)
Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem (zájmová skupina 3)
Tělocvičná jednota Sokol Lázně Toušeň (zájmová skupina 3)
Tělocvičná jednota Sokol Nehvizdy(zájmová skupina 3)
Tělovýchovná jednota Jizera Káraný (zájmová skupina 3)
Tichý a spol.,s r.o. (zájmová skupina 2)
TJ Spartak Čelákovice, z. s. (zájmová skupina 3)
TV PORT, s. r. o. (zájmová skupina 2)
Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o. (zájmová skupina 4)
ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o. (zájmová skupina 4)
    
fyzické osoby
Petr Enc (zájmová skupina 1)
Lenka Grygarová (zájmová skupina 4)
Jana Ivanišová (zájmová skupina 4)
Ondřej Kořínek (zájmová skupina 6)
Radek Krejčí (zájmová skupina 6)
Veronika Kubrichtová (zájmová skupina 2)
Dušan Kučera (zájmová skupina 2)
Marek Skalický (zájmová skupina 6)
Josef Štveráček (zájmová skupina 2)
Zdeňka Tichá (zájmová skupina 4)
 

Zájmové skupiny - číslo a oblast

1 Rozvoj, řízení a spolupráce obcí, bydlení, výstavba, urbanismus, infrastruktura vč. dopravy, veřejná prostranství, památky
2 Podnikání – průmysl, služby, obchod, cestovní ruch, zaměstnanost, výzkum, vývoj, inovace, zemědělství
3 Volnočasové aktivity, společenský život, kultura, sport, turistika
4 Školství, vzdělávání
5 Sociální péče a zdravotnictví (vč. lázeňství), prevence, rodina
6 Životní prostředí, krajina, zeleň, voda

Náš Facebook

Hledat

Free business joomla templates