Kontaky-modul

Vážení starostové a místostarostové, zveme Vás na setkání starostů, které proběhne dne 20. 4. 2017 od 16:00 hodin v Modré učebně u nás v Pedagogické fakultě

Program setkání:

- Fextovo území II. ročník soutěže – žádáme Vás o posouzení návrhu financování letošního ročníku. Dotaci z kraje dostaneme tentokrát jen 40 000,- Kč, sháníme podnikatele, kteří by se do Fexta zapojili (viz. text pro podnikatele). Už máme 10 000,- Kč z řad firem z Brandýsa nad Labem, tak věřím, že se nám podaří jim nabídnout jak slušnou reklamu, tak získat slušné finance (viz. příloha). Podnikatelé se mohou zapojit max. do 21. 4. 2017, abychom jim do hracího archu stihly dát loga.

- Zároveň Vás žádáme jako obce, jestli můžete i Vy spolufinancovat část turistické soutěže – návrh je 7,- Kč za hrací arch. Tedy pokud bude chtít obec pro své obyvatele 100 kusů mít na obci, uhradí 700,- Kč apod. Přijde nám, že to jsou malé částky, ale uhradí se z nich vytištění, malovaná mapa, část práce, fotky a další. Nechtěly jsme zpoplatnit hrací arch pro občany, je to moc komplikovaný systém, ale možná máte jiný názor.

- Fext II. ročník bude začínat 13. 5. 2017. Budeme ho propagovat osobně na městském běhu v Brandýse nad Labem, dále na Houšteckém cyklomaratonu,  na Jenštejnském běhu a na dalších akcích.

- Letos je nově domluvených 15 navštívených míst na hracím archu a tři soutěžní žolíky za akce. Soutěžící mohou některá místa doplnit návštěvou jednorázových akcí. Letos se bude dávat jako potvrzení navštívení místa nálepka, razítka se nám neosvědčila. Tak věřím, že letos to dohraje mnohem více lidí. I já sama jsem poznala moc hezká místa Polabí, o kterých jsem nevěděla.

- Na setkání Vám představíme návrh hracího archu a textů za obce.


Za MAS – Střední Polabí, z.s.

Barbora Roušarová
Tel: 774 842 464

Náš Facebook

Hledat

Free business joomla templates