Kontaky-modul

K čemu je potřebný komunitní plán sociálních služeb? Díky němu zjistíme, jestli nám v pomyslné síti sociálních služeb nechybí služby pro některou část obyvatel, která pomoc potřebuje. Zjistíme stávající systém financování sociálních sužeb na obcích a dáme jim „vodítko“ pro efektivnější financování těchto služeb. Zjistíme i v terénu, kde se vyskytují problémy s drogami, kde chybí osobní asistence pro zdravotně postižené občany a seniory, jakou mají sociální služby kapacitu a dostupnost. Na základě zjištěného vytvoříme komunitní a akční plán sociálních služeb.  Výsledné podklady toho, co je pro občany v části ORP Brandýs nad Labem potřeba vytvoří tedy obce v regionu, poskytovatelé služeb, veřejnost i Středočeský kraj.

 

Projekt budeme zahajovat od října 2017 a komunitní plán vznikne na období 2020 – 2024. Základem je spolupráce všech cílových skupin projektu, tj. veřejnosti, obcí, osob ohrožených sociálním vyloučením nebo sociálně vyloučených, poskytovatelů sociálních služeb a veřejné správy.

Naše MAS projekt realizuje ve spolupráci s městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a Centrem pro komunitní práci Střední Čechy. Pokud se chcete zapojit do procesu komunitního plánování sociálních služeb i Vy, kontaktujte vedoucí MAS - Střední Polabí, z.s. Barboru Roušarovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefon: 774 842 464

Náš Facebook

Hledat

Free business joomla templates